Sprzęt stomatologiczny, wyposażenie gabinetu stomatologicznego, materiały stomatologiczne, unity stomatologiczne.

Regulamin serwisu

Regulamin warunków korzystania z serwisu internetowego elmedes.com.
  1. Użytkownicy serwisu Elmedes zobowiązują się do przestrzegania niniejszego regulaminu i jego akceptacji.

  2. Sprzęt i materiały stomatologiczne są dostępne jedynie w sprzadaży bezpośredniej w punktach sprzedaży należacych do firmy Elmedes oraz Aurum Dental Depot, chyba że indywidualne ustalenia z odbiorcą regulują tę kwestię odrębnie.

  3. Grupy produktów zawierjące środki czystości, higieny oraz wymagajce specjalnego przechowywania nie podlegją sprzedaży innej niż bezpośredniej w wyszczególnionych punktach sprzedaży.

  4. Kopiowanie, powielanie lub wykorzystywanie w części lub całości jakichkolwiek materiałów należących do serwisów Elmedes, jest zabronione bez wyraźnej pisemnej zgody właściciela serwisu.

  5. Nie wyrażamy zgody na publikację informacji w katalogach o tym serwisie internetowym z wyjątkiem katalogów i wyszukiwarek do której serwis został zgłoszony. W szczególności zabronione jest stosowanie robotów, parsowania treści lub innych działań przyczyniających się do wprowadzania niepotrzebnego ruchu w serwisie oraz obciążania infrastruktury informatycznej należącej do firmy Elmedes lub zasobów z których korzysta.