Sprzęt stomatologiczny, wyposażenie gabinetu stomatologicznego, materiały stomatologiczne, unity stomatologiczne.
Elmedes » Sprzęt stomatologiczny » Unit stomatologiczny Adec Performer

Unit stomatologiczny Adec Performer

Unit stomatologiczny Adec Performer jest wynikiem szeroko zakrojonych badań popartych opiniami lekarzy i dystrybutorów. Jedyne do tej pory na świecie rozwiązanie ramienia konsolety pozwala na jej obrót za głową pacjenta w zakresie 270° z opcją zmiany wysokości o 30 cm. Daje to niepowtarzalne możliwości pracy przy unicie: w pozycji siedzącej lub stojącej, z przodu, z boku lub zza głowy pacjenta, na dwie lub cztery ręce. I co najważniejsze, opracowaliśmy większość elementów unitu w taki sposób, aby lekarz mógł sam je wyczyścić lub naprawić, bez wzywania specjalistycznego serwisu.
Unit stomatologiczny Adec Performer

Podstawowe cele stworzenia Performera


Kiedy zdecydowaliśmy się rozpocząć projektowanie zupełnie nowego unitu stomatologicznego, przyświecał nam jeden cel: najwyższa jakość w przystępnej cenie

Adec Perfomer zbudowany na dziś i wiele lat


A-dec od zawsze był znany z najwyższej jakości swoich produktów - PERFORMER kontynuuje tę tradycję.
Kształt aluminiowego odlewu podstawy unitu zapewnia zarówno stabilność, jak i łatwy dostęp do pacjenta. Odlew jest dobrze chroniony grubą warstwą proszkowo nakładanej farby.

Tak jak we wszystkich modelach A-deca, bezszwowa tapicerka fotela PERFORMER zapewnia wyjątkowy komfort oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Aby zminimalizować koszty podwyższając funkcjonalność, wiele elementów PERFORMERA zostało maksymalnie uproszczonych. Na przykład: z podstawą fotela została zintegrowana dźwignia jego regulacji - pozwala ona równocześnie zmieniać jego wysokość, jak i położenie oparcia.

Podłokietniki wykonano z wyjątkowo wytrzymałego materiału. Łatwo rozbieralna osłona jest odporna na działanie chemikaliów i promieni ultrafioletowych.
Historia innowacji bloku kontrolnego A-deca znalazła w PERFORMERZE swą kontynuację. Trzy linie pneumatyczne są regulowane za pomocą jednej membrany i jednego solidnego zaworu wodnego. Skrzynka kolumny lampy oświetleniowej została zintegrowana z tumbą. Mieści ona swobodnie kolektory, pojemnik wewnętrznego obiegu wody, zawory kontrolne oraz ruchome wieszaki rękawów enta.

Lampa oświetleniowa jest poprzez kolumnę połączona z tumbą. Precyzyjne lustro reflektorowe wraz z łatwą w wymianie żarówką halogenową, tworzą wysokiej jakości zestaw oświetleniowy.

Chronimy Ciebie i Twego pacjenta.


Aseptyka jest w A-decu priorytetem. Performer również spełnia te wymagania. Gładkie powierzchnie lakierowane, zaokrąglone rogi i brzegi, bezszwowa tapicerka oraz zwarta budowa, pozwalają na wyjątkowo łatwe czyszczenie. Poziom ochrony pacjenta i lekarza znacznie wzrasta przez zastosowanie w standardzie wewnętrznego obiegu wody oraz zaworów zwrotnych.

Wybór należy do Ciebie


Adec Perfomer umożliwia dobór kilkunastu wariantów wyposażenia, w tym: kilka systemów ssakowych oraz swobodny dobór końcówek na konsolecie. Indywidualny wyraz w wyglądzie gabinetu stomatologicznego można uzyskać dzięki oferowanym przez producenta pięciu kolorom tapicerki. W firmie A-dec wychodzimy z założenia, że to lekarz znając najlepiej warunki i styl swojej pracy dokonuje wyboru.