Sprzęt stomatologiczny, wyposażenie gabinetu stomatologicznego, materiały stomatologiczne, unity stomatologiczne.
Elmedes » Sprzęt stomatologiczny » Sirona

Sprzęt stomatologiczny

 

CEREC 3

Sirona
CEREC umożliwia tworzenie ze wszystkich ceramik inlay’ów, onlay’ów, częściowych koron, laminatów oraz koron dla przednich, przedtrzonowych oraz trzonowych obszarów w miejscu praktyki lekarskiej lub w laboratorium dentystycznym. CEREC jest właściwym wyborem bez względu czy chce się skupić na produkcji koron ze wszystkich ceramik czy skoncentrować się na inlay’ach i onlay’ach. Udowodniona klinicznie procedura CEREC jest obecne rozmieszczona w ponad 15000 praktykach dentystycznych na całym świecie.

CEREC Chairline

Sirona
CEREC jest idealnym narzędziem do tworzenia inlay’ów, onlay’ów, laminatów oraz (częściowych) koron dla przednich oraz przedtrzonowych rejonów – efektywny w pojedynczym leczeniu. Nowy moduł Chairline jest zaprojektowany dla bezpośredniej integracji w M1+ oraz C2+ centra leczenia dla lepszej wydajności.

CEREC inLab 3D - zastosowania CAD/CAM w protetyce

Sirona
CEREC inLab jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiego opracowywania odnowień ceramicznych wspomaganych oprogramowaniem CAD/CAM. Szerokie zastosowanie w gabinecie stomatologicznym lub w pracowni protetycznej sprawia, że opracowanie korony ceramicznej może zostać skrócone do 20 minut.

Kątnica endodontyczna SIRONiTi

Sirona
Gwiazda endodoncji. Obie kątnice SIRONiTi oraz SIRONiTi Air+ umożliwiają preparację kanałów bez dodatkowej przystawki, gdyż jak kątnice mogą być nakladane bezpośrednio na mikromotor unitu. Obie kątnice mają regulowany 5 stopniowy moment obrotowy i są przystosowane do pracy ze wszystkimi systemami narzędzi kanałowych

Końcówka stomatologiczna T1 Premium Class

Sirona
Ultra lekki twardy tytan, gładka ergonomiczna linia, wiodąca technologia i wykonastwo procentują 2 letnią gwarancją dla turbin T1 CONTROL podkreślając styl i wyjątkowość twojego gabinetu.

Końcówka stomatologiczna T2 Comfort Class

Sirona
Turbina T2 Comfort Class oferuje przodującą technologię, obudowę pokrytą tytanem z ergonomiczną konstrukcją po zaskakująco konkurencyjnych cenach.

Końcówka stomatologiczna T3 Economy Class

Sirona
T3 Racer Mini zapewnia zapewniają wydajną pracę. Bez podświetlenia, mocna, niezniszczalna, pokryta chromem, funkcjonalna konstrukcja, przekonująca jakość w konkurencyjnej cenie.

Orthophos 3

Sirona
Orthophos 3 jest cyfrowym urządzeniem do wykonywania panormicznych i cefalograficznych zdjęć RTG w gabinecie stomatologicznym. Dostarczane wraz z aparatem oprogramowania pozwala na dodatkową obróbkę uzyskanych zdjęć oraz precyzyjne planowanie zabiegów stomatologicznych.

Orthophos XG Plus

Sirona
Orthophos XG Plus jest cyfrowym urządzeniem przeznaczonym do wykonywania wysokiej jakości zdjęć dla potrzeb stomatologii. Urządzenie wykonuje zdjęcia RTG w trybach panoramicznym oraz cefalometrycznym. Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii komputerowej pozwala nie tylko na dostarczenie wysokiej jakości zdjęć RTG, ale również za pomocą dodatkowych urządzeń i oprogramowania typu CAD przygotować ceramiczne wypełnie lub koronę, która gotowa jest w dosłownie kilka minut.

Sidexis

Sirona
Nowość: dwa czujniki SIDEXIS pokrywają pełen zakres aplikacji diagnostycznych. Nowy czujnik pełnego rozmiaru SIDEXIS jest idealnym rozwiązaniem dla dentystów, który chcą unowocześnić swój system promieniowania X do cyfrowej technologii.

Unit stomatologiczny Sirona C8+

Sirona
Koncepcja na przyszłość - tak promuje jeden ze sztandarowych produktów swój unit firma Sirona. Bynajmniej nie ma w tym przesady, gdyż Sirona C8+ jest funkcjonalnym, estetycznym narzędziem pracy każdego stomatologa.