Sprzęt stomatologiczny, wyposażenie gabinetu stomatologicznego, materiały stomatologiczne, unity stomatologiczne.

O nas

Firma Elmedes oraz Aurum Dental Depot specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży oraz importu sprzętu stomatologicznego oraz materiałów stomatologicznych. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych oraz gabinetów i przychodni lekarskich. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami jeśli jesteście Państwo zainteresowania zapoznaniem się z oferowanym przez nas asortymentem, chętnie udzielimy odpowiedzi oraz dodatkowych wyjaśnień związanych z dostarczanym sprzętem i materiałami stomatologicznymi oraz prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.

Sprzęt stomatologicznyNasza firma od wielu lat prowadzi sprzedaż profesjonalnego sprzętu stomatologicznego renomowanych firm polskich i zagranicznych. Rozwój naszej firmy zapewnia nawiązywanie stałych nowych kontaktów handlowych w Polsce, Europie oraz na świecie. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu w Polsce Szwecji, Niemczech oraz krajami bliskiego wschodu. Dostarczając wysokiej jakości sprzętu i materiałów stanowiących niezawodne i profesjonalne wyposażenie gabientu dentystycznego.

Materiały stomatologiczneW celu zaspokojenia bieżących potrzeb w Twoim gabinecie stomatologicznym, dostarczamy wysokiej jakości materiałów dentystycznych, protetycznych oraz medycznych.

Serwis foteli i unitówJedną z gałęzi naszej działalności jest stale rozwijany serwis sprzętu dentystycznego:

  • Unity i fotele dentystyczne
  • Autklawy
  • Sprzedaż i montaż wyposażenia standardowego oraz dodatkowego foteli i unitów


Regenerowane fotele i unityPosiadamy w ciągłej sprzedaży regenerowany sprzęt stomatologiczny:

  • Unity stomatologiczne
  • Fotele dentystyczne


Wyposażenie gabinetów stomatologicznychMając na uwadze zadowolenie klienta, świadczymy wysoką jakość usług oraz staramy się zapewnić profesjonalnie działąjący serwis obsługujący gabinety i przychodnie medyczne i stomatologiczne. Kompleksowo dostarczamy i wyposażamy gabinety w sprzęt i materiały stomatologiczne oferujać szeroki wachlarz usług oraz asortyment sprzętu i materiałów.

Kontakt i informacje uzupełniające


Prosimy o bezpośredni kontakt z nami jeśli jesteście Państwo zainteresowania zapoznaniem się z oferowanym przez nas asortymentem, chętnie udzielimy odpowiedzi oraz dodatkowych wyjaśnień związanych z dostarczanym sprzętem i materiałami stomatologicznymi oraz prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.